American Standard 18SB.301800S.075 Danville 30" x 18" Single Bowl Kitchen Sink, Stainless Steel
MSRP:
UPC:
Login to See Your Local Deals
This deal may be available in-store. Login or sign up now to see offers in your local stores!
Login
Sign Up
All Offers
Used (1)
Online (1)
Used
- Amazon.com
Buy Now
Online
- Amazon.com
Buy Now
Used
Online
Updated May 13th 2026 - 3:37am EST
More info
. BrickSeek may receive a small commission for items purchased through links found on our site.
Retailers
Lowe's
View Product
Check inventory
View Product
Share
Unlock Access to All Deals
Reveal Your Deals
More Deals on Kitchen Sinks
View All
Good Deal
Good Deal
67% Off
Typically:
View Deal
66% Off
Elkay GE125211 Dayton Single Bowl Drop-in Stainless Steel Sink , 25 x 21
Typically:
View Deal
78% Off
Elkay Dayton Stainless Steel 25" x 22" x 8-1/16", 4-Hole Single Bowl Drop-in Sink and Faucet Kit
61% Off
Elkay Dayton D233191 Equal Double Bowl Drop-in Stainless Steel Sink 33 x 19 x 6.4375"
Show 3 more
67% Off
66% Off
78% Off
61% Off
59% Off
KRAUS Dex 33-inch Undermount 16 Gauge Stainless Steel Single Bowl Kitchen Sink, KD1US33B
56% Off
KRAUS Dex 33-inch Undermount 16 Gauge Stainless Steel Double Bowl Kitchen Sink, KA1UD33B
56% Off
KRAUS Bellucci 30” in. Undermount Workstation Granite Kitchen Sink in White with Accessories, KGUW1-30WH
More American Standard Deals
View All
70% Off
67% Off
83% Off
American Standard 1660118.243 18-Inch Wall Mount Right Angle Shower Arm, Matte Black
70% Off
Show 1 more
70% Off
67% Off
83% Off
70% Off
47% Off